Адаптер ZD024M33074EU (33V/0.74A) для пилососа Rowenta SS-2230002365
Топ продажАдаптер ZD024M33074EU (33V/0.74A) для пилососа Rowenta SS-2230002365, фото 1
  • Адаптер ZD024M33074EU (33V/0.74A) для пилососа Rowenta SS-2230002365, фото 2
  • Адаптер ZD024M33074EU (33V/0.74A) для пилососа Rowenta SS-2230002365, фото 3
  • Готово до відправки
  • Код: 42379
+Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер ZD024M33074EU (33V/0.74A) для пилососа Rowenta SS-2230002365Адаптер ZD024M33074EU (33V/0.74A) для пилососа Rowenta SS-2230002365
Готово до відправки
+Viber/Telegram
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер ZD024M33074EU для пилососа Rowenta SS-2230002365
Адаптер ZD024M33074EU для акумуляторного пилососа Rowenta XForce Flex 11.60
Оригінальний адаптер від компанії Rowenta
Параметри: 33В, 0.74A